GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE

GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Exterior - 1
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 2
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 3
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 4
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 5
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 6
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 7
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 8
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 9
GAZİLER EMLAK- YUNUSEMRE MH KİRALIK SOBALI ORTA KAT DAİRE Interior - 10
ID: 4197 2. el

Fiyat: ₺8,000

Son güncelleme: 10 Şubat 2026 14:34
3+1, Apartman
₺8,000

110m²

|

1 Banyo

|

2 Balkon

|

₺73/m²

|

Daha fazla bilgi
Daha fazla bilgi

Detaylar

İlan Numarası
İlan Numarası 4197
Konum
Konum Yunus Emre, Kocasinan
Tip
Tip 2. el
Toplam kat
Toplam kat 4
Kat
Kat 1
Cephe
Cephe Kuzeydoğu
Bina yaşı
Bina yaşı 34

Portfolio_manager
+905427266573
Sizinle iletişime geçebilmemiz için e-posta veya telefon numarasından birini doldurmanız gerekmektedir.